29. května 2013

Nezahálím ... vyšívám

Dlouho jsem nic nepsala, ale to neznamená, že jsem nic netvořila.

Mám hotové vánoční vyšívání.
pohnula jsem se slonem, už mi chybí jen kousek. Už se těším až bude hotový - je to třetí obrázek do série (z pěti) a už chci ty tři hotové nechat zarámovat ať chudinky pořád neleží v šuplíku.

 
 
V dubnu jsem byla na týden na školení a nechtěla jsem s sebou tahat nic velkého. Tak jsem začala jeden obrázek z kuchyňské série.
 

toto má být výsledek :-) no je vidět, že jsem za ten týden moc času na vyšívání neměla :-)V květnu jsem si zase užívala pět dní na vyšívacím srazu a kupodivu jsem tentokrát odolala nákupu nějaké sady. Alespoň jsem doplnila zásoby jehel, namotávátek. Taky mám černou látku na tuhle nádheru
(netuším sice, kdy najdu čas to vyšít, ale naprosto mně to uchvátilo)


No a poslední novinka je, že jsem si konečně po devíti letech vyšívání, koupila nůžky s ptáčkem, takže už jsem oficiálně vyšívačka :-) Alespoň jsem odolala základní barvě - NEJSOU ZLATÉ :-)


PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ DEN.  L.
4 komentáře:

 1. Ale jsou s ptáčkem :-)))
  Proč tu nemáš fotku celé výšivky té podložky?

  OdpovědětVymazat
 2. Ty bláho.... to muselo dát práce... ale je to nádhera, fakt nádhera:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravim a musim napsat, ze nezahalis ani nahodou :) Krasne obrazy a nuzky jsou take bajecne!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky, já tu také dlouho nebyla a teď ani nestíhám valit oči, co jsi všechno stihla.. paráda, všechno máš nádherné, ten slon se mi moc líbí.. já ulehla s rizik.těhu,takže jsem po dlouhé době také vytáhla vyšívání :o)měj se krásně..jj a nůžky jsou boží :) já mám čápa klasika zlaté :) pa.Katka

  OdpovědětVymazat