1. října 2011

trochu vyšívání

Konečně jsem dokončila zase nějaké výšivky. Všechny ale ještě čekají na zarámování.

Nekonečné obšívání zebry mi dalo zabrat, ale je hotová a tygr bude mít společnost. Do série mi chybí ještě další tři obrázky (slon, žirafa a panda), ale když už jsou dva hotové, tak je můžu zarámovat a pověsit. Přece nebudou dalších x let čekat v šuplíku :-)Taky mám vyšitou vánoční punčochu, jen ji musím dát "punčochový" tvar. :-)

7 komentářů:

 1. Ahoj Lucka! V tvojich obrazoch je veľa odpracovaných hodín a trpezlivosti, ale oplatilo sa! Veľmi sa mi páčia, si veľmi šikovná! Tá punčocha nebude mať chybu! Ja som raz ušila pre svoju neter a odvtedy sa chystám, že si vyšijem aj pre seba len tak...pre potešenie a je to pekná zimná dekorácia.
  Prajem, ďaľšie pekné nápady a slnečné jesenné dni!
  Iveta

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to muselo trvať...nádherné výšivky, a tá pančuchová je veľmi milá. Mohla by som ťa poprosiť o predlohu na vianočnú čižmičku? Veľmi by ma potešila pre synčeka.. Ďakujem,pekný zvyšok víkendu a veľa trpezlivosti pri ďalšom vyšívaní :)
  P.S. Môj mail: skoricaskorica@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tomu říkáš trochu vyšívání, jsou to doslova veledíla, mi by to trvalo celé roky.
  Hezkou neděli
  Iva

  OdpovědětVymazat
 4. Ivo já tady taky nedávám průběžné fotky vyšívání, protože pak by bylo jasné jak dlouho co dělám :-) Taky mi to trvá celé roky (a to doslova) :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Kopec krásnej robotky:) Gabi

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný! A punčocha bude taky skvělá! :)

  OdpovědětVymazat